Szybkie czytanie, techniki pamięciowe

Program Zarządzanie Informacją - Twoje tempo czytania wzrośnie od 100% do 400%!

Szybkie czytanie, techniki pamięciowe, notowanie

Jeśli na co dzień pracujesz z dużą ilością tekstu, chcesz czytać i przyswajać informacje szybciej niż dotychczas, to program Zarządzanie Informacją skierowany jest szczególnie do Ciebie. Po ukończeniu kursu opanujesz umiejętność zapamiętywania dużej ilości informacji w krótkim czasie, a Twoje tempo czytania wzrośnie od 100% do 400%. Zarządzanie Informacją to program efektywnej nauki skierowany do osób dorosłych i młodzieży.

Obejmuje 3 moduły szkoleniowe:

  • Pociąg do czytania

  • Pamięć dla sukcesu

  • Notuj z głową

Program został opracowany przez zespół pedagogów, psychologów i polonistów, dzięki temu w naturalny sposób wprowadzi Cię w proces zdobywania wiedzy, czyniąc go dodatkowo atrakcyjnym i ciekawym.
Jeśli na co dzień pracujesz z dużą ilością tekstu, chcesz czytać i przyswajać informacje szybciej niż dotychczas, to program Zarządzanie Informacją skierowany jest szczególnie dla Ciebie. Po ukończeniu kursu opanujesz umiejętność zapamiętywania dużej ilości informacji w krótkim czasie, a Twoje tempo czytania wzrośnie od 100% do 400%.

MODUŁY

"Pociąg do czytania" to moduł, w trakcie którego poznasz techniki szybkiego czytania, poprawisz swoją percepcję wzrokową, wyeliminujesz regresję i fonetyzację oraz zwiększysz poziom rozumienia czytanego tekstu.

W ramach "Pamięci dla sukcesu" zdobędziesz umiejętność wykorzystywania techniki słów zastępczych, haków pamięciowych i metod łańcuchowych, jednocześnie poznając tajniki skutecznej koncentracji.

Podczas omawiania modułu "Notuj z głową" jako uczestnik programu Zarządzanie Informacją poznasz metody notowania przy wykorzystaniu map myśli. Dzięki temu zobaczysz jak uwypuklić najważniejsze informacje przy jednoczesnym zapisaniu szczegółów.

METODYKA

Jako uczestnik programu poznasz najnowsze metody i techniki efektywnej nauki, takie jak: metoda szybkiego czytania, metoda fotograficznego czytania, notowanie graficzne z wykorzystaniem mindmappingu oraz łańcuchową metodę zapamiętywania, technikę słów zastępczych, haki pamięciowe i główny system pamięciowy. Zobaczysz, jak w prosty sposób możesz usprawnić swoje codzienne zdobywanie informacji.

KORZYŚCI

Jako uczestnik programu „Zarządzanie Informacją” wielokrotnie zwiększysz tempo czytania, wykształcisz umiejętność skutecznego notowania, dowiesz się jak zapamiętywać szybciej i efektywniej, zobaczysz jak wydłużyć czas utrzymywania pełnej koncentracji. Po ukończeniu kursu, wszystkie osoby biorące w nim udział czytają od 100% do 400% szybciej.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH