Metoda Leo English i robot EMYS
zafascynują dzieci językiem angielskim!


Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

lektorzy BLS

W naszej szkole pracują tylko najlepsi lektorzy i trenerzy, którzy oprócz wysokich kwalifikacji posiadają również umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy. Dodatkowo każdy z naszych lektorów uczący metodą BLS przechodzi dodatkowe test weryfikacyjne oraz uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez autorów tej metody.

trenerzy Leo English

Nauczyciele Leo English to osoby które przeszły przeszkolenie metodyczne, posiadające wysokie kwalifikacje a przede wszystkim potrafiący sprostać wymaganiom rodziców oraz samych dzieci. Są to osoby kreatywne , mające szczegółowo zaplanowane każde spotkanie z dziećmi. Wyposażeni są w ponad 600 pomocy dydaktycznych. Są oni gwarancją efektywnych i i dobrze przeprowadzonych zajęć.

egzaminatorzy telc

Licencjonowani egzaminatorzy telc to osoby o najwyższych kwalifikacjach językowych oraz posiadające wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka, przeszli niezbędne szkolenia oraz uzyskali akredytację telc GmbH.

trenerzy Leo Maniak

Nauczyciele Leo Maniak to osoby posiadające umiejętność pracy z dziećmi oraz otwarte na nowe metody nauczania. Potrafią zarazić dzieci swoim optymizmem i entuzjazmem. Mają dużą cierpliwości i życzliwość w stosunku do dziecka i rodzica. W czasie zajęć motywują do wszechstronnego rozwoju intelektualnego i emocjonalnego. Budują atmosferę sprzyjającą radosnej nauce.

Anna

Cześć. Jestem Ania. Lektor języka angielskiego.
Na samym początku przyznam się, że język angielski nie jest moją pasją, ale nauka języka angielskiego oraz przekazywanie wiedzy i tego co o nim wiem, owszem! Jestem córką, wnuczką i siostrzenicą nauczycieli. Starałam się o inny zawód ale bez powodzenia....Chęć nauki języka angielskiego zaszczepiła we mnie nauczycielka w klasie maturalnej a krótkie wypady za granicę utwierdziły mnie w przekonaniu, że język obcy to wspaniałe narzędzie komunikacji i pracy oczywiście. Znajomość języka obcego daje nam wiele możliwości: “dotarcie do celu”, “zdobycie pożywienia”, poznanie nowych ludzi, itd. Ja natomiast przekazując swoją wiedzę i widząc jak uczniowie robią postępy i cieszą się nauką języka czuję się spełniona i szczęśliwa. Bycie nauczycielem to nie praca. To pasja i czysta przyjemność.
A tak od strony zawodowej. Ukończyłam Kolegium Nauczycielskie w Kaliszu z tytułem licencjata a następnie UAM Kalisz otrzymując tytuł magistra. Od 2005 roku jestem wierna placówce Leader School w Kaliszu. Specjalizuję się w nauczaniu młodzieży i dorosłych. Ukończyłam kurs nauki metodą BLS Communication, jestem licencjonowanym egzaminatorem TELC. Ponadto prowadzę zajęcia metodą tradycyjną jak również konwersacje. Bardzo lubię pracę indywidualną i w grupach.
Zapraszam do siebie na zajęcia. Pozdrawiam gorąco.
Ania- lektor :-)

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH