Lut
15

Bezpłatne szkolenia językowe już wkrótce !

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że nasz projekt „Ucz się z nami!” realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 przeszedł pozytywną ocenę merytoryczną i został wybrany jako projekt do dofinansowania.

Już teraz zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnych szkoleniach z języka angielskiego (168 osób) oraz języka niemieckiego (72 osoby).
Projekt przewiduje 2 edycje szkoleń łącznie dla 240 osób.

W ramach projektu bezpłatnie zapewniamy Uczestnikowi: 120h zajęć z języka angielskiego lub niemieckiego prowadzonych naszą licencjonowana metodą BLS, podręczniki i wiele innych pomocy dydaktycznych , refundację kosztów dojazdu na szkolenia dla osób niepracujących (komunikacja miejska), zwrot kosztu opieki nad dzieckiem (dzieci do lat 7-miu). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia zakończą się uzyskaniem certyfikatu TELC !

Jeśli: jesteś mieszkańcem województwa wielkopolskiego w wieku od 25 r.ż. i chcesz podwyższać swoje kwalifikacje i umiejętności językowe - Nie zwlekaj i zgłoś się do udziału w projekcie!
Uczestnikami mogą być: pracujący, bezrobotni, nieaktywni zawodowo, uczący się.
Wykształcenie: co najwyżej średnie.
Poziomy kształcenia: od A1 do C1.
W pierwszej kolejności do projektu przyjmiemy osoby 50 +, kobiety oraz osoby niepełnosprawne.
Jeśli masz pytania odnośnie projektu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 601 887 889 lub emailowego: kalisz@leaderschool.com.pl

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.